- Reklama -události
- Reklama -události
BývanieKuchynský robot vám pomôže pri všetkom. Napríklad aj pri výrobe domácich cestovín.

Kuchynský robot vám pomôže pri všetkom. Napríklad aj pri výrobe domácich cestovín.

Zdajú sa vám niektoré recepty príliš zložité a tak ich hneď zavrhnete? Kuchynský robot je skvelým pomocníkom na všetko. Vyrobte si domáce cestoviny takmer bez starostí.

Najmä počas horúcich letných mesiacov môže byť varenie a pečenie činnosť, ktorej sa radšej vyhýbate. A už vôbec sa nehodláte pustiť do zložitejších receptov. Kto by len chcel stráviť celé hodiny pri horúcich hrncoch a sporáku, keď je vonku tropické leto. Na druhú stranu jesť sa musí a varenie je častokrát nevyhnutné. Našťastie máme dostupné kvalitné kuchynské roboty, ktoré dokážu čas varenia zredukovať značným spôsobom.

Kuchynský robot je multifunkčný pomocník do domácnosti a zvládne naozaj všetko. Vďaka tomu aj tie najzložitejšie recepty už nebudú takým žrútom času a môžete sa do nich smelo pustiť. Dokonca aj menej obľúbené pečenie sa môže stať vašim koníčkom. Robot totižto spraví takmer všetko za vás. Vďaka integrovanej váhe odváži suroviny v jednej mise. Vymiesi a vypracuje cesto do potrebnej konzistencie. Misu dokážete temperovať na presnú teplotu, a tak v nej bez problémov rozpustíte čokoládu či maslo.

Naviac s kuchynským robotom už nebudete potrebovať inékuchynské spotrebiče, postačí vám iba jeden. Príslušenstvo kuchynského robota tvorí množstvo nádstavcov, ktoré nahradia všetky ostatné spotrebiče, ktoré ste doma mali. Robot môžete premeniť na odšťavovač, sekáč byliniek, mlynček na mäso, zmrzlinovač či na výrobník domácich cestovín.

Ako na výrobu vlastných domácich cestovín?

Čerstvé cestoviny sú nielenže chutnejšie, dokážete si ich pripraviť aj v pohodlí domova. A nie je to nič náročné. Najmä, ak je vašim pomocníkom kuchynský robot. Ten polovicu práce zvládne za vás.

Aby vaše cestoviny chutili ako v prvotriednej talianskej reštaurácii, základom sú kvalitné suroviny. Budete potrebovať vajce, pšeničnú múku a semolinu. Ak ste doteraz nepočuli názov semonila, je to pšeničná krupica mletá z tvrdozrnnej pšenice. A vodu na vytvorenie hutného cesta. Bez kuchynského robota by teraz prišla neobľúbená časť, miesenie. S robotom to bude naozaj jednoduché. Suroviny dajte do misy spotrebiča a použite hnetací hák, ktorým cesto spracujete. Kvalitné roboty značky Kenwood dokážu spracovať cesto do niekoľkých minút. Aby ste nestrácali čas, je dobré investovať do kvalitnejšieho a výkonnejšieho spotrebiča.

Veľkou výhodou kuchynského robota Kenwood a nádstavca na výrobu cestovín je, že sa veľmi ľahko čistia. Spotrebič je vyrobený z nerezu a je zostavený tak, že aj jeho ostatné časti zabraňujú nežiadúcemu usadzovaniu múky a zvyškov cestovín vo vnútri spotrebiča. Jednoducho ho opláchnete vodou a máte hotovo. Naviac kuchynské roboty Kenwood majú veľkokapacitné nádoby, takže dokážete naraz urobiť väčšie množstvo cesta. Cestoviny si môžete vyrobiť aj vopred a uskladniť ich v chladničke. Tak budete vždy pripravený na rýchly a ľahký obed.

S kuchynským robotom vie byť naozaj každý recept jednoduchý. Je jedno či sa pustíte do výroby domácich cestovín alebo do náročného múčnika. Tento kuchynský robot vám uľahčí prácu, skráti čas, ktorý musíte stráviť v kuchyni a viacero činností urobí úplne za vás. A vďaka flexibilite prístroja si z obyčajného robota viete spraviť napríklad mlynček na mäso, odšťavovač či zmrzlinovač. S robotom ste v kuchyni pripravení naozaj na všetko.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper