- Reklama -události
- Reklama -události
Rady a NávodyTento rok si ozdobte krásny umelý FULL 3D vianočný stromček, ktorý vyzerá...

Tento rok si ozdobte krásny umelý FULL 3D vianočný stromček, ktorý vyzerá ako živý

Tešíte sa už na Vianoce? Potom isto viete, že farbou tohtoročných Vianoc boli vyhlásené hneď tri farby – biela, červená a prírodná. Pokiaľ si teda budete chcieť urobiť modernú, štýlovú a trendy výzdobu, voľte ozdoby práve v týchto farbách. Aby však všetko do seba zapadlo úplne dokonale, je dôležité mať v prvom rade kvalitný a pekný vianočný stromček. Už však nemusí byť živý, aby vyzeral ako živý… Dnes sa už dajú jednoducho kúpiť FULL 3D vianočné stromčeky, ktoré, aj keď sú umelé, vyzerajú ako skutočné. Napríklad tie z e-shopu svetstromcekov.sk.

Spoľahnite sa na kvalitu stromčekov zo svetstromcekov.sk

Aby vyzeral vianočný stromček ozdobený úplne dokonalo, je potrebné, aby nebol opadaný, krivý, aby mal sviežu farbu. Ak tieto základné fakty nespĺňa, nič, dokonca ani tie najlepšie ozdoby z neho neurobia dominantu vašej obývačky. Pokiaľ taký máte a už roky si hovoríte, že ho vymeníte, teraz je ten správny čas. Svetstromcekov.sk ponúka veľké zľavy, napr. práve teraz až vo výške 30%. Vďaka tomu sú umelé stromčeky ešte cenovo dostupnejšie.

Vďaka umelému stromčeku ušetríte. Vezmite si, že každý rok zaplatíte za nový živý stromček asi 80 EUR, keď je väčší. Pripočítajte k tomu aj cenu za dopravu a váš čas. Pár rokov tohto kolobehu a vaša investícia do umelého stromčeka je späť. Pritom si môžete vybrať umelý vianočný stromček 180 cm, v ideálnej výške či už do obývačky domu alebo bytu. Takisto si tu vyberiete, či už chcete jedľu, borovicu, smrek, či má ísť o stromček extra široký alebo vysoký, alebo naopak úzky alebo malý.

E-shop ale ponúka aj svetlá na stromček. Dokonca také, ktoré vedia so špeciálnym príslušenstvom blikať v rytme hudby, ktorú si budete práve púšťať z reproduktorov. Nastaviť môžete aj svoje vlastné blikanie či zvoliť si niektoré z vopred prednastavených.

V e-shope vás možno očarí nejedna vianočná girlanda, vianočný veniec, ktorý jednoducho a s troškou fantázie možno premeniť na adventný veniec, stojany na vianočné stromčeky, podložky pod vianočný stromček… Poďte si vybrať čokoľvek, čo vám doma chýba, alebo čo už nie je tak pekné, ako by ste si priali. Vďaka zaujímavým zľavám si môžete kúpiť krásny stromček aj ďalšiu výzdobu za úžasnú cenu.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper