- Reklama -události
- Reklama -události
Rady a NávodyAko ochrániť hlavu pred nepriazňou počasia štýlovo a komfortne

Ako ochrániť hlavu pred nepriazňou počasia štýlovo a komfortne

V jednoduchosti je krása a obzvlášť to platí o Patagonia čiapkach, ktoré zaujmú nielen tým, že sú vyrobené z kvalitných recyklovaných materiálov, ale aj funkčnosťou a nesmrteľným klasickým strihom a dizajnom.

Praktická čiapka vhodná na každý deň

A to platí nielen pre aktivity v horách. Patagonia čiapka Brodeo Beanie ti padne vhod aj po ceste do mesta či pri venčení psa v chladnom počasí. Nenásilný dizajn nekričí, nech máš na sebe akýkoľvek outfit. Čiapka sa ti skvele prispôsobí. Nemusíš nič riešiť. Svoj model si môžeš vybrať podľa vlastných preferencií. Prídeš si na svoje, ak preferuješ minimalistický dizajn s malým logom, no určite si vyberieš aj keď uprednostňuješ výraznejšiu nášivku.

Odolá aj v najhoršom počasí

Rebrovaný vzor spevňuje manžetu a Brodeo Beanie výborne drží na hlave. Odolá aj v tom najhoršom počasí, či duje silný vietor, alebo je treskúca zima, nepovolí. Časom sa prispôsobí tvojej hlave a nosenie čiapky bude ešte komfortnejšie. 

Svojim funkčným vlastnostiam vďačí ľahkej zmesi recyklovanej vlny a pevného nylonu. Nemusíš sa báť, že sa utopíš vo vlastnom pote, pretože čiapka odvádza vlhkosť. Keby ťa náhodou postretol dážď a nemáš kapucňu, nemusíš mať obavu, že ti bude na hlavu zimu. Brodeo Beanie hreje, aj keď je mokrá. 

Zodpovedné materiály

70 % zloženia tvorí recyklovaná vlna pochádzajúca zo starých odevov a priemyselných odrezkov vzniknutých pri výrobe. Po roztriedení a očistení vlákien sa zo starej vlny vyrába nová a plne funkčná. Ekologicky rozmýšľala Patagonia aj pri výbere nylonu. Podiel recyklovaného nylonu v čiapke tvorí 26 %, zvyšné 4 % ostatné vlákna. Recyklovaný nylon sa vyrába z priemyselného odpadu a starých rybárskych sietí, ktoré tvoria takmer polovicu plastového odpadu v oceánoch. 

Doživotná záruka

Samozrejme, aj na svoje čiapky poskytuje Patagonia doživotnú záruku. Ak by si z nejakého dôvodu nebol s čiapkou spokojný, alebo by sa ti poškodila, môžeš ju vrátiť alebo poslať na opravu. 

Pestrá ponuka

Ak by si si chcel Brodeo Beanie vyskúšať, alebo akýkoľvek iný model Patagonia čapíc, v bratislavskom eco-outdoor obchode Wilderoben nájdeš bohatú ponuku. Len pozor, lebo možno neodídeš iba s čiapkou!  

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper