- Reklama -události
- Reklama -události
Rady a NávodyHauzi.sk – vyberte si kvalitné ubytovanie na dovolenku aj služobnú cestu v...

Hauzi.sk – vyberte si kvalitné ubytovanie na dovolenku aj služobnú cestu v SR i ČR

Cestujete po vlastnej osi a potrebujete ubytovanie, kde po ceste skloníte hlavu? Alebo sa chystáte na jesennú dovolenku s deťmi a chcete sa ubytovať niekde v prírode, v hoteli, kde vám nebude nič chýbať, ale pritom si užijete pestrosť farieb, ktoré vie vykúzliť len október? Tak to si poďte vybrať na webové stránky Hauzi.sk, kde nájdete kvalitné ubytovanie na Slovensku aj v Českej republike. Ide o ubytovanie mnohých druhov, či už hľadáte hotel, penzión, ubytovanie v apartmáne, súkromí, v chate, chalupe aj inde.

Vyhľadávanie na Hauzi.sk je jednoduché

Aby ste našli miesto, kde ubytovanie hľadáte, stačí, aby ste do vyhľadávacieho riadku v ľavom hornom rohu vpísali dané miesto. Rovnako môžete použiť veľkú zelenú mapu, ktorá je prehľadne rozdelená na jednotlivé lokality. Ďalšou možnosťou je prehľad miest vypísaných pekne pod sebou, ktorý vidíte hneď, ako na stránky vojdete.

Svoje ubytovanie môžete v mnohých smeroch upresniť. Stačí použiť filtre a zobrazí sa vám iba také ubytovanie, ktoré spĺňa vaše potreby. Napríklad ubytovanie Dunajská Streda s termínom pobytu od 26. 10. do 3. 11. 2022 pre 5 osôb, typ ubytovania napr. penzión a do detailov uvedieme, že hľadáme ubytovanie s možnosťou stravovania sa, internetom a nejakým tým vybavením pre deti, aby sa bolo kde hrať.

V Dunajskej Strede je aktuálne ponúkaných 163 objektov. Čo napríklad Penzión Fortune**, kde dostanete raňajky v cene ubytovania? Ide o pokojné prostredie penziónu, ktorý sa nachádza v blízkosti Thermalpark Dunajská Streda. Kapacita ubytovania je 44 lôžok v 12 izbách. Nechýba wi-fi pripojenie k internetu, môžete so sebou vziať aj vášho domáceho maznáčika. Stravovať sa budete v miestnej reštaurácii.

Pozrite sa na množstvo druhov ubytovania na Hauzi.sk, vyberte si na Slovenku aj v Čechách. Pokiaľ budete chcieť hľadať ubytovanie v ČR, stačí kliknúť na daný butón v pravom hornom rohu webových stránok a prepnúť Slovensko na Česko.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper