- Reklama -události
- Reklama -události
Pre ženyMilujete čokoládu?

Milujete čokoládu?

Radi si túto sladkú odmenu doprajete po náročnom dni v práci, alebo napríklad len tak, keď chcete urobiť radosť sami sebe?

Možno neviete, že sú okolo nás dostať iba náhradky čokolády. Tie sa síce ako pravá čokoláda tvária, ale ak by ste sa trochu bližšie zaujímali o ich zloženie, boli by ste s najväčšou pravdepodobnosťou veľmi sklamaní.

Novinkou na trhu sú HORÚCE BOBY – zdravý a chutný produkt, ktorý razí heslo: „Nie je potrebné veľa, len kvalitné suroviny a spojenie tých správnych.“ Už ste mali možnosť túto novinku vyskúšať? Rozhodne totiž stojí za to!

kakaové bôby

Čo sú HORÚCE BOBY?

Keď sa povie HORÚCE, väčšina ľudí, medzi ktorých možno patríte aj vy, vôbec nevie, čo si má pod týmto pojmom predstaviť. HORÚCE BOBY predstavujú kakaový nápoj, ktorý sa môže hrdo pýšiť hneď niekoľkými pozitívnymi vlastnosťami.

V prvom rade sa musíme zmieniť o jeho zložení. Na rozdiel od iných rádoby pravých a kvalitných produktov majú HORÚCE BOBY čisto prírodné zloženie. Nečakajte umelé farbivá, kukuričný škrob ani stužený tuk. Tieto ingrediencie sa do produktov dávajú len preto, aby zdôraznili ich chuť, ale pre naše telo nie sú nijako prínosné. HORÚCE BOBY sa skladajú z 82% kakaových bôbov, ktorých domovom je Columbie a Madagascar. Ďalej potom z kakaového prášku NATURAL a trstinového cukru.

Prírodné zloženie je najväčší plus

Ľudia by sa mali oveľa viac zaujímať o produkty a výrobky, ktoré konzumujú. Zdravie má človek len jedno a treba ho strážiť ako oko v hlave. HORÚCE BOBY telu neškodia, ba naopak naň majú pozitívny vplyv. Pýtate sa, aký? No treba taký, že mu dokážu dodať potrebnú energiu. A čo si budeme rozprávať: teraz na jeseň sa energia navyše hodí, aktuálne počasie z nás vysáva silu a tú treba nejako doplniť.

lahodne HORKE BOBY

HORÚCE BOBY vďaka obsahu 82% kakaových bôbov vaše telo povzbudí. Kakaové bôby totiž obsahujú teobromín, ktorý má na naše telo úplne rovnaký účinok, ako kofeín, ktorý okrem iného prijímame napríklad z kávy. Nie všetci si ale klasickú kávu môžu dopriať – napríklad tehotné ženy – a nie všetkým káva ako taká chutí.

Chcete pre seba len to najlepšie?

A čo vy? Máte čisté svedomie v tom, čo svojmu telu doprajete? Alebo viete, že by ste sa mohli v tomto ohľade trochu polepšiť? Začnite napríklad tým, že vyskúšate túto novinku. HORÚCE BOBY môžete žiadať vo svojej obľúbenej kaviarni, kam chodíte na kávu. Žiadajte ich aj v cukrárni alebo v hoteli, až pôjdete na dovolenku.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper