- Reklama -události
- Reklama -události
Pre ženyTento moderný hotel si Vás určite získa

Tento moderný hotel si Vás určite získa

Ak hľadáte kvalitné služby, čisté luxusné zázemie a individuálny a profesionálny prístup, je to pre vás voľba číslo jedna.

Skvelá poloha
Štýlový Botanique Hotel je unikátny prevažne úplne perfektným umiestnením uprostred Prahy. Hotel v Prahe na Florencii vám ponúkne skvelé zázemie, pokiaľ sa chystáte ponoriť do samotného srdca metropoly a jej nekonečného nočného života, kultúry, bohatej histórie i veľkolepej architektúry. Nech už sa chystáte v centre vyraziť kamkoľvek, môžete bez obáv vyraziť pešo. Starosť s parkovaním nechajte niekomu inému. Skvelým východiskovým bodom, či bodom stretnutia je stanica metra B, Florenc.

Konferencia v Prahe
Konferenčné priestory v Prahe v Botanique Hoteli sú skvelým riešením, ak hľadáte miesto na organizovanie malých a stredne veľkých seminárov, konferencií a ďalších firemných akcií. Samozrejmosťou je zaistenie rýchleho a spoľahlivého Wi-fi pripojenia v každej konferenčnej miestnosti, vstavaný zvukový systém a klimatizácia. Vďaka skvelej polohe hotela v centre Prahy priamo pri metre Florenc ho všetci návštevníci konferencie, či školenia bez problémov nájdu. Pokiaľ by ste mali záujem, je pre vás pripravený špecializovaný tím, ktorý je pripravený vám s organizáciou konferencie či firemného stretnutia pomôcť.

Skvelé bistro
V Botaniquw Hoteli nájdete príjemnú reštauráciu v štýle bistra a bar v modernom európskom duchu. V reštaurácii aj bare je pre vás pripravený široký výber z lokálnej gastronómie a sezónnych menu. Svojou jedinečnou polohou je bistro v Prahe ideálnym východiskovým bodom. Máte za sebou náročnú prehliadku pamiatok? Načerpajte sily v hotelovom bistre a posilnite sa na objavovaní ďalších krás Prahy.

Reštaurácia v štýle bistra poskytuje útulnú a uvoľnenú atmosféru, v ktorej si vychutnáte sezónne menu z čerstvých surovín. Menu je moderne poňaté, spája tradičné bistro pokrmy s českou kuchyňou a je za dostupné ceny každý pracovný deň. Pokiaľ budete v okolí Karlína a prepadne vás hlad, určite sa zastavte.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper