- Reklama -události
- Reklama -události
Rady a NávodyMinibager, bager, plošina či búracie kladivo. To všetko ponúka požičovňa stavebných strojov

Minibager, bager, plošina či búracie kladivo. To všetko ponúka požičovňa stavebných strojov

Požičovňa stavebných strojov vám pomôže ušetriť prostriedky, ktoré by ste museli investovať do nákupu strojov. Dodá tiež vášmu strojovému parku flexibilitu a umožní mu zvládať aj náhle nápory zákaziek. Prečítajte si, aké stavebné stroje a pomocníkov si môžete v požičovni požičať a akými službami vám zjednoduší život.

Nechcete investovať? Riešením je požičovňa stavebných strojov

Nákup stavebných strojov je veľkou investíciou, ktorá môže ohroziť finančné toky vašej firmy v prípade, že ho starostlivo nenaplánujete. Viacero majiteľov firiem preto využíva alternatívne formy nákupu, napr. prostredníctvom podnikateľského úveru, finančného či operatívneho leasingu.

Alternatívou je požičovňa stavebných strojov. Možno ste o nej dosiaľ neuvažovali, požičiavanie však neobľubujú iba živnostníci a malé firmy, ale aj veľkí hráči na stavebnom trhu. Požičovňa im pomáha zvládnuť náhle prísuny zákaziek počas sezóny. Vďaka požičaným strojom môžu ponúkať zákazníkom širšie portfólio prác, ktoré zvládnu v rámci vlastných kapacít. Nemusia sa tak spoliehať na subdodávateľov, ktorí sú často zodpovední za prestoje či nízku kvalitu dodaných služieb.

Minibager, nakladač a ďalšie stavebné stroje a náradie

Hoci to z názvu nevyplýva, viaceré požičovne neponúkajú iba bežné stavebné stroje ako minibager, bager, nakladač, dozér či valec. Často v ich „showroomoch“ nájdete kompletné vybavenie na stavenisko. Nechýbajú pracovné plošiny, manipulačná technika, elektrocentrály, mobilné osvetlenie, ale ani hutniaca či záhradná technika a prepravné vozíky.

Nezabudnite sa opýtať ani na príslušenstvo k strojom. Napr. minibager, bager či šmykom riadený nakladač sa vďaka nemu môže stať švajčiarskym nožíkom medzi strojmi. Môžete s nimi búrať staré stavby, čistiť pozemky od drevín a stromov, vyrovnávať terén, či nakladať sypké alebo pevné materiály.

Nielen stavebné stroje, ale aj nadštandardné služby

Požičovňa stavebných strojov nie je iba miestom, kam si prídete stroj vyzdvihnúť. Veľké prevádzky sú často vybavené aj servisným strediskom s odbornými technikmi. Vďaka tomu vám dokážu požičovne poskytnúť rýchle servisné zásahy priamo na mieste práceminimalizovať tým dĺžku prípadných prestojov. Samozrejmosťou pri tých serióznych je v prípade porúch s dlhšou dobou opravy zapožičanie náhradného stroja.

Čerešničkou na torte služieb niektorých požičovní stavebných strojov je online obhliadka. Technik vám stroj predvedie priamo v akcii na diaľku cez internetový videohovor. Nemusíte tak opustiť vašu kanceláriu či obývačku, ušetríte hodiny času a získate istotu, že ste si vybrali ten správny stroj.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper