- Reklama -události
- Reklama -události
Rady a NávodyToto sú tie najlepšie pečiatky na oblečenie v roku 2022

Toto sú tie najlepšie pečiatky na oblečenie v roku 2022

Hľadáte tie najlepšie pečiatky na oblečenie v roku 2022? Tak potom stavte na pečiatky od Mamachick. Sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ich aplikácia je neuveriteľne jednoduchá a odolnosť, ktorou sa hrdo pýšia vám vyrazí dych. V nasledujúcich riadkoch sa o nich dozviete ešte viac.

Pečiatka začala svoj príbeh písať vyše 200 rokov predtým, ako sa prvý použila na vytvorenie menovky na oblečenie. Obľúbený nástroj začal svoju púť na poštách či obchodných miestach, na označovanie rôznych úradných dokumentov a iných dôležitých listín. Od nepamäti uľahčuje prácu všade tam, kde je potrebné na rôzne miesta pravidelne uvádzať rovnaké prevažne identifikačné údaje.

V posledných desaťročiach sa pečiatka posunula aj do kreatívnejšej sféry a stala sa výtvarnou potrebou, obľúbenou nielen medzi tými najmenšími umelcami. To už bol len malý krok od použitia pečiatky na vytvorenie menovky pre deti. Pretože práve spojením užitočnosti ľahkého prenášania identifikačných údajov a tvorivej činnosti vznikla pečiatka na oblečenie – textil Mamachick.

Všetko, čo potrebujete vedieť o najlepších pečiatkach na oblečenie:

●     Pečiatky na oblečenie sú vykúpením pre nejedného rodiča:

Rodičia to veľmi dobre poznajú. Len čo ich dieťa nastúpi do kolektívu, sypú sa nich zoznamy požiadaviek (akoby samotné rodičovstvo neprinášalo dosť starostí) a jednou z nich je označiť všetko oblečenie. Zároveň, kto ho skúsil neoznačiť vie, že sa to neopláca. Jeden z dôvodov je ten, že detské kolektívy sú špeciálnym druhom bermúdskeho trojuholníka, kde veľmi rýchlo zmizne hocijaké oblečenie, ktoré sa tam objaví. Skúsení rodičia tiež veľmi dobre vedia, že dobré označenie funguje ako kúzeľná ochrana a preto sa oplatí vynaložiť isté úsilie na túto aktivitu.

Dnes už však nemusíte sedieť nad garderóbou svojej ratolesti celé hodiny a poctivo vyšívať písmenko po písmenku. S pečiatkou na oblečenie vám to doslova zaberie len pár minút.

●     Je to ten najlepší spôsob označovania oblečenia:

Skutočne. Je to rýchle, jednoduché, trvácne a ak to vezmete za ten správny koniec, môžete si so svojimi deťmi priamo pri označovaní užiť hromadu zábavy. Pozrite sa na to spolu s nami:

1.    Rýchla aplikácia

Aplikácia pečiatky trvá doslova niekoľko sekúnd. Stačí otvoriť kryt a odtlačiť pečiatku na požadované miesto na oblečení

2.    Jednoduchá aplikácia

Spôsob tejto aplikácie je tak jednoduchý, že ho s prehľadom zvládajú aj malé deti

3.    Menovka, ktorá vydrží

Ak máte obavy ohľadom trvácnosti menovky vytvorenej pečiatkou na textil, môžete ich zaručene zahodiť. Použitý atrament je vodeodolný a vydrží až 50 vypraní kým vybledne. Po vyblednutí však nie je nič jednoduchšie ako menovku oživiť novým odtlačkom. Navyše s pečiatkou od Mamachick dostanete k nákupu automaticky aj náhradný atrament s ktorým vám pečiatkovanie vydrží až na 1000 odtlačkov. Nie príliš zložitými počtami, môžete prísť k tomu, že máte na niekoľko rokov o menovky postarané

4.    Spojte príjemné s užitočným

Pri vytváraní menoviek s použitím pečiatky na textil ľahko spojíte príjemné s užitočným. Keďže je vytváranie týchto menoviek, tak jednoduché, že to hravo zvládnu aj deti zapojte ich do tejto aktivity a urobte si spolu príjemné poobedie plné radosti z tvorenia, ale aj zmysluplnej aktivity

●     Dostanú vás aj svojim krásnym a originálnym prevedením:

Pečiatky na textil od mamachick sú skutočne originálnym kúskom. Očaria vás svojim elegantným štýlom a originálnym prevedením.

Každá z nich je totiž vyrobená presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých zvieratiek, podľa ktorých bude vyrobené “telo” pečiatky. Personalizovať si môžete aj samotnú menovku – zadáte požadovaný tvar mena a tiež si vyberiete z množstva prekrásnych obrázkov, ktoré sa budú vynímať hneď vedľa mena. Ďalej máte na výber tri farby atramentu – modrú, červenú a čiernu

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper