- Reklama -události
- Reklama -události
Rady a NávodyPlnoautomatické kávovary alebo pákové kávovary, ktorá volba je lepšia?

Plnoautomatické kávovary alebo pákové kávovary, ktorá volba je lepšia?

Chceli by ste si zadovážiť kávovar do domácnosti? A neviete či je pre vás lepší plnoautomatický kávovar alebo naopak pákové kávovary. Pomôžeme vám rozhodnúť sa pre ten lepší.

Deň, ktorý nezačína kávou si ani neviete predstaviť? A napriek tomu, že kávu milujete a život s ňou je podľa vás krajší, vo vašej domácnosti nenájdeme kávovar? Aj zalievaná káva má svoje čaro. Ale s lahodnou chuťou espressa alebo krémovo mliečneho cappuccina sa nedá porovnať. V dnešnej dobe sú kávovary dostupné naozaj pre každého. A aj malé kávovary pre domácnosti dokážu pripraviť skutočne lahodnú kávu ako v kaviarni. Neviete sa rozhodnúť či sú lepšie plnoautomatické kávovary alebo pákové kávovary?

Tím plnoautomatické kávovary si tento druh nevie vynachváliť. Skvelá káva bez starostí. Naopak druhý tím pevne stojí za pákovými kávovarmi a tvrdí, že sa s plnoautomatickými nedajú ani porovnať. Tak, ktoré sú skutočne tie lepšie, plnoautomatické či pákové kávovary? Nájsť správnu odpoveď je ťažké, predsa len každému vyhovuje niečo iné. Aby ste si urobili vlastný záver, ktorý kávovar je lepší, prinášame vám výhody jedného aj druhého.

Plnoautomatické kávovary alebo tie pákové, ktoré sú lepšie?

Zvažujete kúpu kávovaru, no neviete pre ktorý sa rozhodnúť? Je lepší ten alebo ten? Správna odpoveď len tak ľahko neexistuje. Každému vyhovuje niečo iné. Zoznámte sa s výhodami, ktoré jednotlivé kávovary ponúkajú a urobte si názor sami.

Plnoautomatické kávovary

Plnoautomatické kávovary jednoducho urobia všetko za vás. Sú ideálne pre tých, ktorí si radi pochutnajú na kvalitnej a lahodnej káve, no s prípravou nechcú mať žiadne starosti.

Najväčšia výhoda plnoautomatických kávovarov spočíva v tom, že vedia všetko urobiť samé. Kvalitné kávovary De’Longhi vedia pripraviť naozaj rozmanitú ponuku nápojov. Okrem klasického espressa či cappuccina si môžete vychutnať aj americano, doppio, cortado, latte macchiato, espresso macchiato a to nie je všetko. A to všetko len stlačením jedného tlačidla.

Napriek tomu, že kávovar všetko urobí za vás, aj vy môžete ovplyvniť chuť kávy. Napríklad tým, že si môžete nastaviť hrúbku mletia kávy, množstvo namletej kávy a teplotu vody. Na každom detaile záleží.

Naviac nebudete mať problém s jeho čistením. Kávovar sa prečistí po každej príprave kávy. Vám stačí len pravidelná údržba, ktorá je pri každom kávovare odporúčaná a môžete si vychutnávať tento kávový nápoj do nekonečna.

Pákové kávovary

Pokiaľ ste skutočným milovníkom kávy a chceli by ste v sebe prebudiť skrytého baristu, práve pre vás sú určené pákové kávovary. Každý zarytý kávičkár jednoznačne povie, že sú lepšie ako tie plnoautomatické. A to najmä z toho dôvodu, že si môžete užiť celý proces prípravy a prispôsobiť si ju presne podľa svojich predstáv.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper