- Reklama -události
- Reklama -události
Rady a NávodySlnečné lúče hrejú stále viac, tiahnu nás von a lákajú k akciám...

Slnečné lúče hrejú stále viac, tiahnu nás von a lákajú k akciám pod holým nebom.

Tak pozvite svojich priateľov a usporiadajte skvelú záhradnú párty, na ktorej budú všetci ešte dlho spomínať. S našimi tipmi to pôjde hravo!

 1. Strecha je základ
  Na jar a na začiatku leta počasie rado ukazuje svoj zmysel pre humor. S party stanom na neho ale vyzrejete a budete v suchu, aj keď nebo nad vami bude plakať o sto šesť. Vďaka najrôznejším tvarom a farbám párty stanov navyše môžete vtlačiť svojej akcii jedinečný obraz.
 2. Vyzdobte si záhradu
  Aj tú najmenšiu záhradku môžete hravo premeniť na príjemnú oázu pokoja, kde sa vy aj vaši priatelia budete cítiť dobre. A stačí na to len málo. Skúste napríklad zasadiť kvety do netradičných kvetináčov, ako sú farebné čižmy či stará rozbitá gitara. Vdýchnite život starému nepoužívanému nábytku – stará sedačka sa za použitia lán ľahko premení na jedinečnú hojdačku. Alebo si vydláždite cestičku z farebných kameňov a vaši hostia po nej ani nebudú chcieť odchádzať preč.
 3. Majte štýl
  Záhradných akcií je v lete ako maku. Odlíšte sa! A oblečte tú svoju párty do špeciálnych dekorácií. Vymyslite tému, oznámte ju dopredu svojim hosťom a ako sa patrí sa na ňu pripravte. Ozdobte stôl, pripravte výnimočné prestieranie aj občerstvenie. Váš žúr tak razom bude westernový, havajský, elegantný, retro… Fantázia nemá hraníc. Pokiaľ napríklad chcete večierok ako vystrihnutý z Divokého západu, naservírujte poriadny flak mäsa alebo klobásy, zemiaky, kukuricu a veľa zeleniny. Stačí nájsť ten správny recept.
 4. Atrakcie pre dospelákov
  Kto sa hrá, nehnevá. A platí to aj pre dospelých. Vymyslite preto pre nich zábavu, ktorá ich bude baviť, a uvidíte, že u vás po prvotných rozpakoch pookrejú aj tí najväčší morousové. Určite neodolajú trampolíne, šmykľavke alebo hojdacej sieti.
 5. Spomienka poteší
  Každému návštevníkovi určite urobí radosť, keď pri odchode dostane menší darček ako upomienku či poďakovanie. Nemusí to byť vôbec nič zložité. Bohato postačí napríklad len krabička s dobrotami ako výslužka či napríklad fotografia z polaroidu, v ktorej budú mať schovanú peknú spomienku na váš večer.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper