- Reklama -události
- Reklama -události
Rady a NávodyMáte problém s dlho sa hojacimi ranami, či nepríjemnými oparmi a aftami?

Máte problém s dlho sa hojacimi ranami, či nepríjemnými oparmi a aftami?

Povedzme spoločne NIE všetkým neduhom na našich pokožkách! Revolučná a vyskúšaná novinka ActiMaris bude čoskoro aj u vás najpoužívanejší výrobok v domácnostiach.

ActiMaris je skvelý tým, že výrazne urýchľuje hojenie akné, aftov, oparov, infekčných kútikov, odrenín, drobných poranení, jaziev, zápalov ústnej dutiny, vredov a dekubitov. Účinnosť spočíva v sile aktívneho kyslíka a morskej soli, ktoré spoločne účinne čistia, dezinfikujú a prekysličujú pleť rany a zápaly ako na koži, tak aj na sliznici.

Čo je väčším dôkazom, že výrobok funguje, než skúsenosti spokojných zákazníkov?

Akné

Naozaj to funguje, moje akné sa oveľa rýchlejšie hojí. Ráno a večer pleť ošetrím roztokom Sensitiv a potom na prípadné vyrážky nanášam gél. Pupienky sa už toľko nerobia, a keď sa nejaký urobí, rýchlejšie zmiznú. Čakala som s napätím na ActiMaris a začala testovať hneď, ako dorazil. Musím uznať, že čistejšiu pleť som nemala už roky.
Najprv som použila dezinfekčný roztok, pokožka trošku pálila asi tá soľ, potom som naniesla gél a čakala s napätím, ako to dopadne. Po asi troch dňoch už boli zmeny viditeľné voľným okom. Pupienky takmer zmizli. Som nadšená a tieto prípravky už doma nikdy nesmú chýbať. Určite vrelo odporúčam.

Afty, opary

Trpím na afty, takže som sa po doručení balíčka mohla ihneď pustiť do testovania. Gél má veľmi tekutú konzistenciu, vôňa je typická dezinfekčná, skoro ako Savo, ale dôležité sú samozrejme výsledky. Už druhý deň nebolo po afte ani pamiatky. Keďže má výrobok široké uplatnenie, určite v našej lekárničke bude mať svoje miesto.
Keďže trpím na afty a aj na opary v nose, na testovanie som sa tešila. Opar práve vďakabohu nemám, ale aft na seba nenechal dlho čakať a urobil sa na vnútornej strane spodnej pery. Tak som ho potierala gélom ao dva dni už bol takmer zahojený.

Odreniny, poranená koža

Manžel má často z práce poranené ruky, rôzne drobné rezné rany a popáleniny či škrabance. Po použití ActiMaris sa mu všetko rýchlejšie hojí.
Syn sa pekne poranil pri telocviku a mal veľmi zodratý chrbát, tak som mu dávala obklady z ActiMaris Sensitiv roztoku a na noc ešte mazala ActiMaris gélom stačilo iba 5 dní a po odrenine skoro žiadne pamiatky. To je vážne úžasný. Odteraz už bude mať ActiMaris miesto v našej domácnosti navždy.

Ak ešte stále neveríte, že tento prípravok zaberá, tak sa môžete presvedčiť na stránkach www.actimaris.sk. Tam si môžete pozrieť fotogalériu od spokojných odberateľov, ktorí už ActiMaris poznajú a majú ho doma. Viac sa tiež dozviete vo videu z Receptára prima nápadov. Nezúfajte a vyskúšajte aj prírodnú silu mora.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper