- Reklama -události
- Reklama -události
BývanieDajte prednosť novostavbe

Dajte prednosť novostavbe

Pri riešení otázky bývania sa ponúka hneď niekoľko možností. Okrem výberu dom alebo byt stojíte neraz aj pred otázkou novostavba alebo starší byt. Aj keď často rozhoduje cena, investovať do novostavby sa určite oplatí.

Ak si vyberiete starší byt je tu problém aj s rekonštrukciou, ktorá celkovú kúpu bytu môže značne navýšiť. Pokiaľ ale zvolíte novostavbu môžete sa hneď pustiť do zariaďovania a takmer okamžite bývať.

Výhody novostavby

Inzerátov, ktoré ponúkajú predaj bytov v Bratislave môže byť veľké množstvo. Vybrať si z nich ale ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať môže byť dosť náročné. Ak siahnete po novostavbe môžete aj napriek vyššej obstarávacej cene nakoniec ušetriť.

V porovnaní so staršími bytmi sú dispozične nové byty prispôsobené súčasnému životnému štýlu – prepojenie kuchyne s obývačkou, rozumnejšie riešenie rozloženia miestností, väčšia kúpeľňa a celkovo priestrannejší byt.

Na výstavbu novostavieb sa dnes používajú moderné a inovatívne materiály. Tento materiál má lepšie vlastnosti (zvukovo-izolačné, tepelno-izolačné, statické,…) než tie, z ktorých sú postavené staršie bytovky.

Mrknite sa na kancelárie Bratislava.

Keďže je celá stavba nová ušetríte na nákladoch na jej prevádzku. Nemusíte riešiť zatekanie strechy, nefunkčný výťah či staré rozvody. Ak zbadáte na stavbe nedostatky môžete ich reklamovať. Minimálna záručná doba je 36 mesiacov. Takže máte tri roky na to aby ste možné chyby objavili a reklamovali ich.

Pri každej novej bytovke nájdete väčšie parkoviská. Neraz je tu možnosť zároveň s bytom zakúpiť si aj parkovacie miesto. Vďaka tomu sa nemusíte trápiť kde zaparkujete keď prídete z práce domov.

Nové byty v Bratislave

Nájsť novostavbu v Bratislave môže byť celkom jednoduché aj vďaka developerom. Developer FINEP je v Bratislave známy hlavne projektom Jégeho aleje, ktorá je známa bohatou zeleňou, výbornou vybavenosťou a perfektným dopravným spojením. To ale nie je jediný projekt, ktorý pod dozorom tohto developera vznikol. Premiére či Danubius sú ďalšie stavby, v ktorých nové byty môžete nájsť.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper