- Reklama -události
- Reklama -události
BývanieKvalitné vírivky aj SWIM SPA sú prevádzkovo nenáročné oproti klasickému bazénu či...

Kvalitné vírivky aj SWIM SPA sú prevádzkovo nenáročné oproti klasickému bazénu či nekvalitným vírivkám

Ste pravidelným návštevníkom wellness a rozmýšľate nad vytvorením domáceho wellness sveta? Stavte na kvalitné zariadenie. Určite sa vám to vráti

Investovať do kvalitných wellness zariadení ako sú vírivky či bazény sa skutočne oplatí. Prvotné náklady sú síce trochu vyššie, vďaka premyslenému technickému fungovaniu si však budete užívať ich prevádzkovú nenáročnosť a ešte k tomu ušetríte, pretože sú ekonomicky úsporné.

V tomto článku sa bližšie pozrieme na prevádzkovú nenáročnosť kvalitných Jacuzzi. V rovnakom ohľade si posvietime na celoročný bazén SWIM SPA odHOTTUB Sauna & Wellness®.

Celoročný bazén SWIM SPA

Tento celoročný bazén je výnimočný z viacerých hľadísk. Tu sa však budeme venovať predovšetkým vlastnostiam, ktoré z neho robia bazén, ktorého prevádzka je veľmi jednoduchá a tak môže byť vaša radosť z jeho používania ešte väčšia

1.    Celoročné používanie bez problémov

Ako už názov tohto bazénu vypovedá, využívať ho môžete skutočne celoročne. Vďaka dômyselnému technickému zariadeniu bez problémov ohreje vodu v bazéne na 35 stupňov aj počas treskúcej zimy. Ak si predstavujete zložitý ohrievací systém a rozmýšľate nad tým, či to bude u vás technicky možné, hneď vás zastavíme. Všetka potrebná technológia je zabudovaná priamo v bazéne, jediné čo ovládate vy, že manuálne nastavíte želanú teplotu vody

2.    Nízka spotreba zaručená

Ak ste sa zľakli potencionálneho účtu za elektrinu, máme pre vás ukľudňujúce informácie. Nemusíte sa báť. Detailné technické prevedenie zaručuje, čo najvyššiu efektivitu pri čo najnižšej spotrebe.

3.    Ľahká manipulácia s krytom

Bazén vďačí za svoje výborné izolačné schopnosti z veľkej časti unikátnemu krytu. Práve tento kryt zaručuje, že teplota vody v bazéne je stále vysoká aj počas chladných dní či večerov a zároveň nie je účet za elektrinu v hodnote mesačnej dovolenky na Kanárskych ostrovoch.

4.    Krištáľovo čistá voda bez námahy a potreby výmeny vody

Priezračná voda bez námahy? Toto jedinečné spojenie je myslím lákavé pre každého majiteľa bazéna. S čistotou vody v bazéne SWIM SPA vám pomáha dômyselná technológia, ktorá pomáha znižovať spotrebu chémie a vďaka ktorej je starostlivosť o bazén minimálna.

S klasickým bazénom to ale nemusí byť taká zábava

Zhrnuté a podčiarknuté s bazénom SWIM SPA od HOTTUB Sauna & Wellness® máte proste zaručené hodiny príjemných chvíľ s najnižšou možnou údržbou bazéna. Už to chýba len zažiť na vlastnej koži.

Naproti tomu, ak máte skúsenosti so starostlivosťou a prevádzkou klasického bazéna, viete koľko práce to so sebou prináša. Od čistenia a výmeny vody, cez výmeny filtrov, doplňovania čistiacej chémie až po zložité nasadzovanie krycích plachiet.

Skutočne kvalitné vírivky sa oplatia

Kvalita ponúkaných víriviek na trhu môže byť vskutku veľmi rozdielna. Od tých v prvotriednej kvalite, cez priemerné až po skutočne nekvalitné vírivky s ktorými je viac starostí ako radostí.

Prevádzka kvalitných víriviek je rovnako nenáročná ako to bolo pri celoročnom bazéne SWIM SPA. Čomu za to vďačia? Spravidla ide o tieto záležitosti:

1.    Kvalitný termokryt:

Kvalitný termokryt sa postará o ochranu vašej vody. Nejde len o ochranu pred mechanickými nečistotami, ale zabraňuje aj zbytočnému úniku tepla či vlhkosti. Zároveň zásadne prispieva k zníženiu energetických nárokov na chod vírivky, čo určite oceníte. Jediné, čo je od vás potrebné je kryt pravidelne používať a teda vírivku mať zakrytú vždy, keď ju práve nepoužívate.

2.    Ľahká manipulácia s termokrytom

Ak by bolo otváranie a zatváranie vírivky mechanicky náročné, mohlo by to celý vírivkový rituál značne znepríjemniť. Kvalitné vírivky majú zabudované takzvané zdviháky termokrytov, vďaka ktorým je manipulácia s termokrytom veľmi jednoduchá.

Je to tak jednoduché, že vám k nadvihnutiu tohto krytu postačí jedna ruka. A nemyslíme tým ruku vyšportovaného svalovca.

3.    Čistá voda bez starostí

Kvalitné vírivky sa vyznačujú tiež tým, že vďaka svojej dômyselne zabudovanej technológii pomáhajú znižovať množstvo potrebnej chémie na čistenie vody a tiež znižujú starostlivosti o čistotu vody.

Nie je to však samozrejmosť

Myslíte si, že všetky vymenované body by mali byť samozrejmosťou? Opak je však pravdou a častokrát to tak nie je. Predovšetkým ak filtre poriadne nefungujú, s krytom sa narába skutočne zložito, či ohrev vody prebieha problematicky a nedostačujúco. Nikto predsa nechce vo vírivke či celoročnom bazéne špinavú, studenú vodu ktorý 10 minút zložito odkrýva a potom zase komplikovane zakrýva.
Preto vsaďte na kvalitu. Oplatí sa to!

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper