- Reklama -události
- Reklama -události
Rady a NávodyJasná Nízke Tatry vás očarí v zime aj v lete

Jasná Nízke Tatry vás očarí v zime aj v lete

Ak hľadáte turisticko-športové centrum pre vašu rekreáciu, nech už ju chcete podniknúť v ktorúkoľvek ročnú dobu, staviť môžete na najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná. Nájdete ho v Nízkych Tatrách, kde robí spoločnosť obom stranám Chopku. Ide o chránené územie NAPANT-u, takže si môžete byť istí nádhernou prírodou, čistotou, nezabudnuteľnými panorámami, ale aj skvelou kuchyňou a pekným ubytovaním.

Rezervujte si ubytovanie podľa vašich požiadaviek

Najskôr zo všetkého je dobré si objednať ubytovanie Jasná v termíne, v ktorom potrebujete. Starostlivo zvážte, čo budete od ubytovania v horách požadovať. Iné predstavy majú páry bez detí, iné určite rodiny s deťmi alebo seniori. Vo vašom hľadáčiku by mohlo byť teda ubytovanie podľa jeho samotného typu, teda v chate, drevenici, v penzióne, hoteli… Alebo budete vyberať podľa obľúbených, či už ide o lacné ubytovanie, luxusné, bez stravy, s internetom, s vonkajším posedením…?

Vyberať môžete aj podľa termínov, napr. ubytovanie voľné na Veľkú Noc, ktorá sa rýchlo blíži, alebo voľné na Silvestra atď. Ak budete lyžovať, určite budete chcieť ubytovanie blízko svahu, alebo na jarné prázdniny, pre teambuilding… Rovnako tak môžete vyberať podľa toho, k akým návštevníkom sa radíte – ste rodina s deťmi, turisti, skupina, štyri alebo dve osoby, cyklisti, nároční, seniori…?

Takto prehľadné delenie a filtre nájdete na hauzi.sk, kde je nepreberné množstvo ubytovania po celom Slovensku.

Súkromie vďaka ubytovaniu v chatách

Mnohé chaty Jasná vám dovolia vziať si so sebou na dovolenku aj domáceho štvornohého maznáčika, tiež sa vám postarajú o stravu, wi-fi pripojenie a celkovo skvelé ubytovanie. Také sú napr. Chaty Jasná Demänovská Dolina **, čo je celoročne dostupné ubytovanie v súbore 17 chatiek. Celkom sa môže ubytovať 56 osôb. Deti do troch rokov majú ubytovanie zadarmo, deti od 3 do 12 rokov majú zľavu 30%. Požičať si môžete športové potreby zdarma a raňajky, večeru a polpenziu platia deti od 4 rokov + dospelí.

Pozrite sa na hauzi.sk a vyberte si chatu alebo iný typ ubytovania, s ktorým budete plne spokojní.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper