- Reklama -události
- Reklama -události
BývanieMyslíte si, že do bytu nezmestíte kvalitnú fínsku saunu? V tom prípade...

Myslíte si, že do bytu nezmestíte kvalitnú fínsku saunu? V tom prípade máme riešenie!

Kvalitná sauna do malého bytu je realitou 21. storočia. Zmestí sa aj do priestorov so skromnými rozmermi a poskytuje dokonalý zážitok zo saunovania.

Milujete pobyt vo fínskej saune, pre ktorý je charakteristická vysoká teplota vzduchu a nízka vlhkosť, do takej miery, že chcete mať saunu doma? Luxusné sauny sa vyrábajú aj v rozmeroch, ktoré ich predurčujú na pravidelné využívanie v malých mestských bytoch.

Sauna do bytu: ktorá je tá pravá?

Sauny sú produkované v rôznych veľkostiach i zaujímavých dizajnoch. Obľúbené sú, napríklad ručne či automaticky vysúvacie fínske sauny, stvorené do veľmi malých priestorov. Avšak možností je viac.

Ktorej saune do bytu z dielne prestížnej svetovej značky KLAFS dáte prednosť vy?

EASY sauna nie je “easy” náhodou

Easy sauna sa vyznačuje jednoduchým, no príťažlivým dizajnom. Hravo zvládnete aj montáž – potrvá iba niekoľko hodín, zapojíte ju do 230V zásuvky a môžete sa saunovať. Veď nie je žiadnym tajomstvom, že pravidelný pobyt v saune so sebou prináša množstvo fyzických i psychických benefitov. Tak prečo to nevyužiť hneď?

Sauna do bytu EASY je dostupná v 34. rozmeroch, pričom najmenší model má miery 140x125x210 cm a zmestíte ho naozaj aj do toho najtmavšieho kúta bytu.

Čo sa týka dizajnu sauny, je len na vás, či si zvolíte variant v bielom prevedení, alebo v dekoroch dreva, ako sú napríklad dub, švajčiarska borovica alebo orech. Vnútorné obloženie je buď z jedle, alebo orecha, alebo švajčiarskej borovice.

Určite oceníte farebné LED svetlo a opierky chrbta a hlavy, ktoré maximalizujú komfort pri saunovaní.

Easy sauna je vybavená saunovou pecou v dvoch kompaktných veľkostiach. Avšak ani menšie rozmery im neuberajú na výkone.

Ovládanie je takisto maximálne jednoduché – dotykový displej s potlačou zvládne obslúžiť aj úplný technický antitalent.

Sauna S1: manuál, alebo automat?

Energeticky úsporné vysúvacie fínske sauny S1 Manual a S1 Automat sú skonštruované tak, aby sa bez problémov zmestili do malých priestorov. Ako napovedajú ich názvy, vysúvajú sa buď ručne prostredníctvom madla, alebo automaticky stlačením tlačidla.

Sauna S1 Manual je dostupná v dvoch veľkostiach. Veľkosť XS má vonkajšiu šírku 142 cm, hĺbku 160 cm, veľkosť XXS disponuje vonkajšou šírkou 112 cm. Zaujímavosťou je, že saunová pec je kvôli úspore miesta umiestnená pod sedadlom lavice. Ak budete chcieť, môžete si dokúpiť ešte jedno miesto a saunovať sa vo dvojici.

Aj v tomto prípade máte na výber viaceré vyhotovenia vonkajšieho i vnútorného obloženia, ktoré skombinujete buď s čírou, bronzovou alebo zrkadlovou presklenou prednou časťou. Pridať môžete aj okno. Vzhľad sauny si tak prispôsobíte celkovému zariadeniu interiéru.

Sauna S1 Automat sa stlačením gombíka vysunie automaticky za neuveriteľných 21 sekúnd. Charakterizuje ju stabilná drevená sendvičová konštrukcia steny, ľahšia o 40 percent v porovnaní s bežnou saunou. Vyznačuje sa aj vysokou odolnosťou voči vlhkosti a výkyvom teplôt.

K dispozícii je v štyroch modeloch a pestrej škále nápaditých dizajnov. Je len na vás, ako bude vyzerať zvnútra i zvonku.

Nezabudnite na príslušenstvo

Hoci sa sauny do bytu vyznačujú skromnými rozmermi, neuberá im to na kvalite. Práve naopak. Nebojte sa do malej sauny umiestniť, napríklad mobilný infračervený žiarič či suchú soľnú inhaláciu, ktoré saunovanie posunú na vyššiu úroveň.

Tepelná terapia infračerveným svetlom v oblasti chrbta prinesie úľavu od bolesti, zvýši pocit celkovej relaxácie a regenerácie po saunovaní. Suchá soľná inhalácia je na nezaplatenie pre ľudí s nádchou, astmou, bronchitídou, chronickými ochoreniami pľúc či postkovidovým syndrómom.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper