- Reklama -události

Nie sme tak bohatí, aby sme si kupovali lacné šperky

Redakce doporučuje

Na prvý pohľad sa táto veta môže zdať ako nezmysel, opak je však pravdou. Každá žena si je vedomá toho, že trblietavé skvosty v šperkovnici dokážu osviežiť každý kúsok jej šatníka. Nedajte sa však strhnúť módnou lavínou a nenechajte sa doma zavaliť bižutériou. V duchu filozofie capsule wardrobe (čiže vreckový či šikovný šatník) si kúpte nadčasové šperky, ktoré s vami zostarnú.

Jednou z hlavných myšlienok „šikovného šatníka“ je zameranie sa na jeho pôvod. To isté by malo platiť aj pri výbere cenností. Zistite si teda, kde av akých podmienkach bol klenot vyrobený a či boli pri jeho spracovaní použité kvalitné materiály. Jedným z klenotníctva, pre ktoré je táto otázka dôležitá, je Eppi. Firma sídliaca v srdci Prahy na Václavskom námestí, súčasťou ktorej je aj vlastná zlatnícka dielňa. Od ostatných klenotníctva sa odlišuje tým, že ho nájdete iba na internete alebo v showroome v Prahe a Bratislave. Dôvod? Nižšie náklady na prevádzku a vďaka tomu aj cenovo dostupnejšie šperky.

Podobne ako šatník by mala obsahovať kúsky, ktoré sa dajú ľahko kombinovať, či už medzi sebou alebo spoločne s vašou minimalistickou garderóbou. Práve na tomto koncepte je postavená aj ponuka klenotníctva Eppi:

šperky lásky, teda zásnubné a snubné prstienky. Mimochodom lásku potvrdzujúcu cennosti sú silnou stránkou tejto spoločnosti. Okrem klasických vzorov tu nájdete aj netradičné exempláre, a to ako svadobných, tak aj zásnubných prstienkov.
perly by rozhodne nemali chýbať v žiadnej šperkovnici. Skvele sa hodí ako k dennému outfitu, tak aj k večernej róbe.
diamanty, pretože sú najlepším priateľom ženy, ako tvrdila Marilyn Monroe. A ak chcete vystúpiť z davu, okrem klasickej bielej farby stavte aj na tie netradične sfarbené, ako je napríklad čierna, hnedá alebo tzv. salt’n’pepper.
personalizované šperky ideálne doplnia outfit do mesta aj do kancelárie. Väčšinou predstavujú pre svoju nositeľku špeciálnu udalosť a slúžia ako taký príručný pamätník.
minimalistické šperky sú pre kapsuly wardrobe takmer nutnosťou. Na prvý pohľad nenápadné, pritom dokonale rafinované. Navyše sa perfektne vrství!
šperky ako umelecké diela. Aj šperk môže byť umeleckým dielom. Takéto strieborné prstene s ručne maľovaným enamelom sú ideálne, ak dostanete chuť rozbiť decentnosť svojho šatníka.
pánske šperky. Tiež pánska skriňa si zaslúži nadčasový skvost. Obdarujte svojho manžela alebo syna a venujte mu manžetové gombíky napríklad z platiny. Existuje mužnejší materiál?

Aby s vami vaše cennosti zažili niekoľko životných míľnikov, je samozrejme dôležitá správna starostlivosť o ne. Primárne však ich životnosť určuje poctivé spracovanie. Ako ho spoznáte? Klenotníci z Eppi radia: okrem dôkladného obhliadnutia šperku o tom svedčí aj fakt, že je vám garantovaná doživotná záruka. Pretože iba zlatník, ktorý je o svojej práci 100% presvedčený, sa nebojí o jeho kvalitu. Tieto dômyselné klenoty si tak budete môcť užívať vy aj vaše vnúčatá.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Viete, kde kúpiť dámske oblečenie, ktoré robí peknú postavu?

Každá žena môže byť krásna. Dokonca aj tá, ktorá je korpulentná, alebo naopak príliš chudá. Stačí posilniť svoje sebavedomie,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img