- Reklama -události

Nenechávajte nákup vianočných darčekov na poslednú chvíľu

Redakce doporučuje

Veľtrh sa uskutoční v areáli PVA EXPO PRAHA od 7. do 10. decembra 2017. Čakajú na vás nevšedné tipy na vianočné darčeky, originálny tovar priamo od výrobcov aj pestrý sprievodný program. Súčasťou veľtrhu bude aj tento rok projekt Pomáhame deťom na Vianoce.

Strieborné vianočné dni predstavia viac ako 300 vystavovateľov. Návštevníci tak budú môcť vyberať z tisícov darčekov, a to od drobného darčekového tovaru cez kozmetiku, hračky, športové potreby, módu a dekorácie až po nápoje a potraviny.

originalny darček

Veľtrh ponúkne 4 špeciálne sekcie. Fashion zóna ukáže prácu dizajnérov a návrhárov. Tí ponúknu jedinečnú módu, originálne šperky alebo darčekový tovar. Časť Český jarmok bude prezentovať ručne vyrábané výrobky mnohých remeselníkov a ľudových tvorcov: dekoratívne a úžitkové predmety z keramiky, skla, dreva alebo papiera. O správnu vianočnú atmosféru sa postarajú Vianočné hody s ochutnávkou delikates aj tradičných špecialít. Chýbať nebude ani Športová a zážitková zóna, ktorá ponúkne kreatívne workshopy aj športové zážitky. To všetko v sobotu doplní Vianočný bezlepkový trh, ktorý organizuje Spoločnosť pre bezlepkovú diétu z.s.

potraviny ako darček

Veľtrh však nie je len o nákupoch, ale aj o príjemnej atmosfére a pomoci druhým. Návštevníci budú môcť aj tento rok urobiť radosť deťom z Klokánku a priniesť im darček pod Strom splnených prianí. O sprievodný program sa postarajú desiatky mladých umelcov s tanečnými, speváckymi i športovými vystúpeniami. Tie na veľtrhu spája projekt Pomáhame deťom na Vianoce, ktorý združuje tri charitatívne projekty: ULICE DEŤOM ON TOUR, DAJME ŠANCOVIA DEŤOM a pomoc Fondu ohrozených detí KLOKÁNEK.

darkova keramika

Strieborné vianočné dni sa uskutočnia v areáli PVA EXPO PRAHA v Letňanoch od 7. do 10. decembra 2017 od 10 do 18 hodín. Základné vstupné: 40 Sk, parkovanie pre návštevníkov zdarma.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Viete, kde kúpiť dámske oblečenie, ktoré robí peknú postavu?

Každá žena môže byť krásna. Dokonca aj tá, ktorá je korpulentná, alebo naopak príliš chudá. Stačí posilniť svoje sebavedomie,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img