- Reklama -události

Chcete svojim kolegyniam v práci urobiť radosť a prekvapiť ich zaujímavým darčekom?

Redakce doporučuje

Možno si lámete hlavu nad skupinovým zážitkom, na ktorom by sa mohla zúčastniť pokojne celá partia a vy ste tak spoločne strávili jedno naozaj vzrušujúce popoludnie. Trochu vám to uľahčíme, chcete? Niekoľko tipov na skupinové darčeky pre kolegyne z brandže sme totiž vymysleli za vás – tak vyberajte!

Máte okolo seba v práci skutočné pôžitkárky, ktoré neodolajú lahodnému vínu? V tom prípade máme jasno – zavítajte spoločne na degustáciu svetových vín! Nielenže ochutnáte doposiaľ nepoznané odrody alebo ročníky, ale zároveň sa spoločne veľa nasmejete a porozprávate sa.

Pokiaľ si chcete s kolegyňami užiť skutočné vzrušenie a chcete sa nechať pohltiť adrenalínom, kúpte im voucher na únikovú hru Zlodeji snov od EscapeX.cz, ktorá dokonale preverí ich schopnosť spolupracovať v tíme.

Cieľom únikovej hry je vyriešiť nejednu záhadu a rozlúštiť hádanky, ktoré na vás čakajú. Únikovka sľubuje veľa zábavy, zároveň vás neochudí o vzrušení a poriadnu dávku adrenalínu, ktorý vám bude kolovať v žilách ešte veľmi dlho potom!

Zišla sa u vás v práci partia žien, ktoré si s chuťou dajú sushi? Ani vtedy vás s vymýšľaním darčeka nenecháme v štichu a poradíme objednať obohacujúci kurz prípravy sushi, ktorý môže prebiehať priamo u vás doma. Kolegyne určite ocenia, keď sa túto dobrotu naučia správne pripravovať.

Prečo sa trochu neodviazať a neskúsiť niečo, čo ste ešte nikdy neskúsili? Hovorí vám niečo termín známy ako klokanie topánky? Na týchto špeciálnych skákacích topánkach sa spoločne s kolegyňami z práce zaručene veľa nasmejete, preveríte balans a môžete si aj zasúťažiť, ktorá z vás doskočí vyššie.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Ako si vyzdobiť terasu ako z katalógu

Všetci potrebujeme svoju malú oázu pokoja. Je to jednoduchšie ako si myslíte. S týmito tipmi si môžete vytvoriť svoj...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img