- Reklama -události

Qubes ponúka kancelárske priestory pre každého

Redakce doporučuje

Prenájom kancelárskych priestorov je o flexibilite, komforte, štýle a atraktívnej polohe v hlavnom meste pre všetky typy projektov a firiem.

Možno to nie je tak dávno, čo ste začínali s podnikaním. S pribúdajúcimi skúsenosťami si čoraz intenzívnejšie uvedomujete, že výber sídla firmy je jedným z dôležitých pilierov úspechu.

Získať v dnešnej dobe vlastné reprezentatívne priestory na vykonávanie podnikateľskej činnosti vo vhodnej lokalite, je pomerne náročné. Stavba novej budovy alebo rekonštrukcia existujúcej vyžaduje množstvo financií, času i energie.

Riešením pre vás môže byť prenájom kancelárskych priestorov. K dispozícii je 500 miest na prenájom a 30 kancelárií, ktoré sa do bodky prispôsobia vašim požiadavkám. Atraktívna lokalita v Bratislave a full servis k dispozícii sú samozrejmosťou.

Kancelária naozaj pre každého

Máte živnosť, ktorá sa úspešne rozbieha a počet zamestnancov rastie? Vlastníte obchodnú spoločnosť a chcete si budovať imidž aj reprezentatívnym sídlom firmy? Patríte pod známu korporáciu alebo budujete startup, ktorý napreduje závratnou rýchlosťou? Ak ste na niektorú z otázok odpovedali kladne, neexistuje pre vás lepšie riešenie ako Qubes v Nivy Tower. Čo všetko získate, keď stavíte na kancelárie Bratislava?

Flexibilné kancelárie

Ak už podnikáte nejaký rok, viete, že v jednom období sa firme darí viac, v inom menej. Zvyčajne tomu prispôsobujete aj počet zamestnancov. Platiť v čase recesie za nevyužitý priestor je, minimálne, nerozumné.

Flexibilné kancelárie Qubes v Nivy Tower vám ponúkajú priestory šité na mieru, v akejkoľvek situácii sa nachádzate. V horších časoch môžete týmto spôsobom ušetriť značný obnos finančných prostriedkov bez toho, aby ste sa museli vzdávať výhod spojených s prenájmom flexibilných kancelárií.

Uznajte sami, možnosť meniť veľkosť priestorov a prispôsobenie nájomnej zmluvy podľa potreby sú bezkonkurenčné benefity.

Atraktívnu lokalitu

Kancelárske priestory na prenájom nájdete v bratislavskej mestskej časti Nové Nivy, ktorá má obrovský potenciál. Lokalita Mlynských Nív bola dlho zanedbávaná, no aktuálne predstavuje biznisový ekosystém. Keď sa spojí 70 firiem, 14 000 rezidentov a množstvo turistov, vzniká moderné centrum mesta. Je len na vás, či sa stanete jeho súčasťou. V Qubes je k dispozícii viac ako 500 miest a 30 kancelárií na prenájom.

Plný servis

Jednou z najväčších výhod Qubes v Nivy Tower je ponúkaný servis. Predstavte si, že prídete do práce a nemusíte sa starať absolútne o nič. Vašou jedinou úlohou je pracovať.

Kancelárie na prenájom sú vybavené funkčným a dizajnovým nábytkom. K dispozícii máte zdieľané zasadačky, spoločnú a plne vybavenú kuchynku, upratovacie a bezpečnostné služby, bezproblémové wifi pripojenie a parkovanie pre bicykle. Ďalším benefitom je to, že pracovať môžete kedykoľvek sa vám zachce. Tým, že Qubes v Nivy Tower je prístupné 24 hodín, 7 dní v týždni, dáva vášmu podnikaniu úplne iný rozmer.

Zdravé prostredie s dôrazom na udržateľnosť

K maximálnemu pracovnému výkonu potrebujete na mieru šitú kanceláriu s funkčným a dizajnovým nábytkom, ale aj čerstvý vzduch, dostatok svetla, akustický komfort a čistú vodu.

V Qubes nájdete toho ešte viac. Voda prechádza dvojitou filtráciou. Do budovy sa privádza o 40 percent viac čerstvého vzduchu, ako je požadované. Filtračný systém HVAC je zárukou kvalitného vzduchu, pretože dokáže zachytiť až 90 percent nečistôt. Potešia aj otvárateľné okná.

Parkovisko pre bicykle, doslova, núti k tomu, nechať auto doma a vybrať sa do kancelárie na prenájom na biku. V Nových Nivách je vybudovaných 1 500 metrov nových cyklotrás.


Jako luxusní kancelářská dekorace může sloužit i kytara či jiný hezký hudební nástroj.


- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Ako vybrať podlahovú krytinu do kancelárie

Niektoré štúdie naznačujú, že práca v príjemnom a krásnom prostredí má pozitívny vplyv na produktivitu a motiváciu zamestnancov. Výber...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img