- Reklama -události
- Reklama -události
Pre ženyŠperky sú tu na to, aby nás zdobili, ale tiež majú svoju...

Šperky sú tu na to, aby nás zdobili, ale tiež majú svoju kúzelnú moc. Každá z nás nejaký taký nosí.

Máte predsa tiež prstienok z lásky od priateľa, prívesok pre šťastie pri skúške, alebo pamätný kamej po babičke cez ktorú sa s ňou rozprávate?

Na anjelskom krídle do nebies
Krídlo anjela vyrobené zo skla či ušľachtilého kovu je snovým symbolom odpútania duše od tela a povznesenia nad reálny svet. Kto ho nosí, nikdy sa neutopí v šedi všedných dní, vždy bude nad vecou a vyrovnaný. Ženy si ich vyberajú, aby posilnili svoju vnútornú čarodejnicu. Muži ich svojim ženám kupujú preto, že sa v nich snúbi zmyselnosť a tajomstvo.

Drobné blondínke pristane malé biele krídlo so zirkónmi. Naopak energicky a fatálne pôsobí veľké čierne anjelské krídlo v kombinácii so strieborným prvkom. Šperky sú v závislosti na vybranom prevedení určené ako na denné nosenie, tak na veľké spoločenské príležitosti.

Anjelské zvončeky pre nastávajúce mamičky
Na retiazke sa krídlo najviac priateľov s anjelským zvončekom. To je šperk s mimoriadnou silou pre nastávajúce mamičky. Sprostredkuje totiž kontakt medzi mamičkou a doteraz nenarodeným dieťatkom. Neveríte? Verte. Princíp je totiž starý ako ľudstvo samo. Dávno mamičky vedia, že deti v brušku už vnímajú. Preto s nimi hovoria a spievajú im a vešia si nad bruško malé rolničky. Ich jemné cinkanie vie bábätko utíšiť aj po narodení a tak ich ďalej nosí na krku.

Neskôr ich zašívajú do hračiek a ešte neskôr môžu dievčatká rolničku zdediť a znovu jej dať tú najdôležitejšiu úlohu. Anjelské zvončeky z rúk precíznych nemeckých zlatníkov firmy Engelsrufer sú rolničky uložené v drobných klietkach tvaru guličky, slzy, alebo srdca. Tie sa môžu otvoriť a rolnička vymeniť. Mamičky veria, že rôzne farebné rolničky môžu podporiť ich náladu alebo aj vlastnosti dieťatka. Modrá pomôže vyjadrovacím schopnostiam, zelená je farbou nádeje, šedá vyžaruje pokoj a rozvahu… So symbolikou farieb sa môžete zoznámiť tu. Tento princíp odkukali zlatníci Engelsrufer od mexických indiánok, ktoré takýmto rolničkám hovoria bola.

Strážni anjeli majú vždy dosť práce
Strážia aby sme nezišli zo svojej životnej cesty a dodávajú nám na tej ceste silu a sebavedomie. A tiež nás chráni pred nepriazňou osudu a tiež čiernou mágiou. Z týchto dôvodov je to ten najvhodnejší darček pre práve narodené bábätko.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper