- Reklama -události
- Reklama -události
Pre ženyVyberáte vhodný hotel na obchodnú cestu, wellness víkend, alebo sa chystáte na...

Vyberáte vhodný hotel na obchodnú cestu, wellness víkend, alebo sa chystáte na dôležité pracovné školenie?

Či už sa rozhodujete pre hotel v centre Prahy z akéhokoľvek dôvodu, určite oceníte luxusné a elegantné prostredie. Tento novootvorený moderný boutique hotel Vás príjemne prekvapí! Kladie dôraz na vysokú úroveň komfortu a pohodlia. Ponúka moderný a nadčasový interiér a profesionalitu.

Hotel Royal Praque
Tento hotel robí česť svojmu menu! Hotel Royal Prague je úplne nový hotel v Karlíne. Spája tradíciu a vynaliezavosť s nadčasovým umením pohostinstva. Pokiaľ si potrpíte na to, byť v krásnom prostredí a obklopení krásnymi vecami, skrátka pokiaľ Vás vždy uspokojí a poteší len to najlepšie, potom je pre vás tento hotel úplne ideálnou voľbou. Ponúka vám veľkorysé služby na špičkovej úrovni!

Pravý hotel na pravom mieste
Strategicky umiestnený hotel v Prahe 8 je správnou voľbou či už vás čaká služobná cesta, pracovný obed alebo školiaci víkend, alebo len chcete v Prahe stráviť príjemné voľné chvíle vyplnené bohatým kultúrnym programom. Hotel sa nachádza v blízkosti všetkých hlavných pražských pamiatok a Pražského hradu. V pešej vzdialenosti je Staromestské námestie.

Wellness v kráľovskom štýle
V tomto jedinečnom wellness hoteli v Prahe je pre vás pripravený celý rad relaxačných procedúr, skvelých masáží, sauna, relaxačná miestnosť a vonná para. Pokiaľ sa rozhodnete pre kompletnú regeneráciu svojho tela, vrátane estetickej stránky, potom vás určite poteší, že tu máte možnosť absolvovať manikúru, pedikúru aj kozmetické ošetrenie. Profesionálny personál používa tie najkvalitnejšie produkty na vašu maximálnu spokojnosť!

Hotel vám skrátka ponúkne skvelé zázemie, či už vás v Prahe čaká pracovná schôdzka, či zábava. Oddýchnete si, necháte sa rozmaznávať a dokonca vám zaistí vstupenky na najrôznejšie akcie či rezervujú reštauráciu, alebo objednajú taxi. Skrátka zaistí individuálny prístup na tej najvyššej úrovni, ktorú si zaslúžite!

Vyberte z lákavej ponuky víkendových pobytov

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper