- Reklama -události
- Reklama -události
BývanieStavba domu: Ako si vybrať firmy, ktoré vás nesklamú

Stavba domu: Ako si vybrať firmy, ktoré vás nesklamú

Stavba (alebo prestavba) domu je jedným z najdôležitejších a najväčších projektov, do ktorých sa v živote pustíte. Pred začatím si treba spraviť dôkladný prieskum spoločností, ktoré vám môžu uľahčiť priebeh stavby a pomôcť ju úspešne dotiahnuť do konca. Od výberu hydroizolácie na strechy až po dlažbu a chodníky – každý krok by mal byť pre vás rovnako dôležitý.

Majte plán 

Rozhodnite sa, čo a ako chcete prerobiť. Podľa vopred pripraveného plánu budete vedieť, ktorú spoločnosť treba osloviť ako prvú a nič vás nemôže zaskočiť. Okrem toho vám pomôže získať predpokladaný rozpočet. Ak niektorá z firiem nebude ochotná držať sa vášho plánu a predstáv, viete, že je na čase, aby ste sa obrátili na inú.

Opýtajte sa svojich priateľov a rodiny

Spoločnosti so špičkovými službami a produktami zanechávajú v ľuďoch dobrý dojem. Spýtajte sa svojich priateľov, rodiny, susedov a iných známych, či už niekedy spolupracovali s firmami vo vašom okolí. Možno vám vaši známi dokonca vybavia zľavu na automatické pohony brán alebo vonkajšiu omietku. Nebudete vedieť, pokiaľ sa neopýtate.

Vyhľadajte recenzie na internete

Veľmi užitočné môžu byť online recenzie. Dôležité je, aby ste si pozreli recenzie na stránkach samotných firiem a porovnali ich s recenziami na rôznych sociálnych sieťach. Ak budú diametrálne odlišné, budete vedieť, že asi nie je všetko v poriadku. Smerodajné môže byť aj to, ako firmy riešia sťažnosti zákazníkov.

Preskúmajte ich webovú stránku

Dnes už má takmer každá spoločnosť alebo dodávateľ webovú stránku. Jej vzhľad a vybavenosť často hovorí veľa o samotnej firme. Dá sa na stránke dobre orientovať? Poskytuje vám dostatok informácií? Skúste na stránke nájsť autentické fotografie dokončených projektov a zistite viac o spoločnosti. Akým projektom sa venujú a ako dlho sú už na trhu? Spravte všetko preto, aby ste svoj výber neľutovali. 

Výber správnej firmy často rozhoduje o tom, či projekt uskutočníte bez akýchkoľvek nečakaných výdavkov alebo problémov. Pozrieme sa rovno na dve spoločnosti – Bitumat a VISIO systems. Sú to dve veľmi odlišné spoločnosti, no obe sú výborné v tom, čo robia.

Spoločnosť Bitumat sa venuje predaju izolačných materiálov pre stavebníctvo. Na ich stránke nájdete prehľadný zoznam všetkých produktov, informácie o pôsobení a histórii spoločnosti a službách, ktoré poskytujú.

Spoločnosť VISIO systems vám pomôže s oplotením a bránami. Hneď na prvej stránke webu vás privítajú hlavné informácie o ich práci a referencie od skutočných zákazníkov. Keď vyplníte formulár na stránke, získate dokonca cenovú ponuku.

Ako nájsť a porovnať firmy? Dnes sa už všetko točí okolo internetu a vyhľadávačov. Stačí, ak do vyhľadávania napíšete, službu a vašu lokalitu. Google vám ponúkne najlepšie z nich. Napríklad napíšete „miestna firma krtkovanie Pezinok“ a vyberte si z ponúkaných možností.

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper