- Reklama -události
- Reklama -události
BývanieAko si vyzdobiť terasu ako z katalógu

Ako si vyzdobiť terasu ako z katalógu

Všetci potrebujeme svoju malú oázu pokoja. Je to jednoduchšie ako si myslíte. S týmito tipmi si môžete vytvoriť svoj vlastný dokonalý priestor na relaxáciu.

Urobte si pohodlie

Doplňte si vitamín D aj na jar alebo na jeseň. Vybavte svoju terasu dekami a vankúšmi a vonkajšími ohrievačmi. Nie je to nič, čo by vás finančne zruinovalo. Ceny lacnejších ohrievačov sa pohybujú medzi 50-100 €. Budú sa vám hodiť na zahriatie aj počas studených letných nocí.

Osvetlenie

Solárne lampy sú krásnym a ekologickým spôsobom, ako rozžiariť terasu. Môžete tiež vyskúšať rozprávkové reťazové svetlá alebo lampáše, ktoré vyzerajú najlepšie prehodené cez drevené terasy. Ak chcete navodiť romantickú atmosféru, zapáľte si sviečky a užite si večer vo dvojici.

Farebné dekorácie

Ak chcete do interiéru vniesť farebný aspekt, oživte nábytok žiarivými dekoráciami. Vytvoríte pocit pohodlia a estetiky. Ozdobte svoj priestor prútenými košmi, sviečkami, črepníkmi, lampášmi a vankúšmi v tej istej farbe. Tieto dekorácie vizuálne spoja celý dizajn terasy.

Zeleň

Rastliny sú jedným z najlacnejších spôsobov ako dodať akémukoľvek priestoru nádych oázy. Zvoľte buď črepníkové rastliny, alebo v okolí terasy vytvorte okrasnú záhradu. Oslovte spoločnosť Atelier Duma Bratislava, ktorá vám ponúkne vysoko profesionálne návrhy a realizácie záhrad.

Buďte kreatívni

Nový nábytok môže byť drahý. Pridajte sa do skupín na sociálnych sieťach, kde si ľudia medzi sebou zvyknú darovať rôzny nábytok a dekorácie. Majte oči otvorené, a ak niečo zbadáte, ihneď reagujte. Ak máte čas na úpravu starého nábytku, je to skvelý spôsob ako ušetriť peniaze. 

Veľa ľudí si na výrobu vlastného nábytku zaobstará palety. Môžete si z nich vytvoriť pohovky, pulty a stoly. Ďalšou alternatívou pre menší priestor je použitie drevených debničiek. Ak však máte vytvorený rozpočet a je v ňom miesto aj na drahšie kúsky, pozrite si nábytok Master & Master.

Foto: elements.envato.com

Nejnovější články

- Reklama -PR články

Reklama

Další články autora

- Reklama -Newspaper